E-raamatute ostmine veebikauplusest Digiraamat.ee.

Sind huvitava raamatu leidmiseks sirvi kategooriapuud, kasuta otsingumootorit või vajuta “Kõik raamatud”. Leidnud huvipakkuva e-raamatu, klõpsa selle juures nuppu „Osta”.

Avanevas aknas on võimalus valida, kas soovid veel raamatuid sirvida või tellimust vormistada. Oled meelepärased raamatud välja valinud, klõpsa nupule „Vormista tellimus”. Sind suunatakse ostukorvi lehele, mis kuvab valitud raamatud. Kui oled oma ostukorvi sisuga rahul, on aeg tellimus kinnitada. Selleks sisesta toimiv e-posti aadress, vali soovitud pank (tasuta raamatute tellimise korral pangalinki ei kuvata) ja nõustu kasutustingimustega. Valikud teinud, klõpsa nupule „Kinnita tellimus”. Edasi suunatakse sind maksmiseks valitud panga lehele.

Pärast maksmist klõpsa kindlasti lingile „Tagasi kaupmehe juurde”. Sind suunatakse ootelehele, kuhu makse õnnestumise korral ilmuvad tellitud raamatute allalaadimislingid. (Tuleb arvestada, et mitme raamatu korraga tellimise puhul võib selleks veidi aega minna) Kui peaksid akna enneaegselt sulgema, pole muretsemiseks põhjust: kõigi tellitud raamatute laadimiste lingid saadetakse ka sisestatud e-posti aadressile. Samamoodi toimub ka e-ajakirjade ja muude digitoodete ostmine.

Veebikeskkonna haldaja on Bitstore OÜ , äriregistri kood 12355292, postiaadress: Tööstuse 4, Turba alevik, Nissi vald, Harjumaa, 76201

Probleemidest ja pretensioonidest palume teada anda e-posti aadressil: abi@digiraamat.ee